skip to Main Content
+905539842134 info@webozbilisim.com
Zekeriyaköy Bilgisayar Teknik Servisi

Zekeriyaköy Bilgisayar Teknik Servisi

Zekeriyaköy Bilgisayar Teknik Servisi

Zekeriyaköy bilgisayar teknik servis masaüstü (kasalı bilgisayar) veya laptopunuzun her türlü sorunu ile ilgilenmekte ve uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır. Müşterilerimizin birçok farklı teknik sorunla bizimle iletişime geçtiklerine şahit oluyoruz. Bu sorunlar, bilgisayarın farklı birimleri ile alakalı olabilmektedir. Power supply, harddisk, ramlere bağlı problemler, ekran kartının aşırı kullanımı, fan temizliğinin yapılmamış olması ile ortaya çıkan ısı sorunları ve daha birçok sorun her gün teknik servis noktamızda çözümlediğimiz sorunlar arasındadır.

Siz de sahip olduğunuz bilgisayarınız ile çeşitli teknik sorunlar ile karşı karşıya kalıyorsanız, bu sorunları çözmek için sadece bir adım atmanız yeterli olacaktır. Bizimle gün içerisinde kolay ve hızlı bir şekilde iletişime geçerek, bilgisayarınızın durumu hakkında bilgi verdiğinizde (bilgisayar açılmıyor, ekranında siyah şeritler var, monitör bozuk, harddisk sorunları gibi) bu sayede sizlere tahmini ya da kesin tamir süresi ve fiyatı verebilmekteyiz

Firmamız sektörde yıllardır oldukça uygun fiyatlar dahilinde bilgisayar tamir ve bakım hizmetleri vermektedir. Bu bağlamda sizler için de en iyi fiyatı sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Laptop ya da kasa sorunlarınızın yanı sıra monitör ile ilgili sorunlarınız için de yine firmamız ile irtibata geçebilir ve hızlı, güvenli, uygun fiyatlı çözüm talep edebilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışına sahip olup, teslim aldığı cihazları olabilecek en kısa sürede, en iyi bir şekilde çalışır halde teslim etmektedir.

Güvenilir Zekeriyaköy Bilgisayar Tamircisi

Bulabileceğiniz birçok farklı bilgisayar teknik servis noktası varken; Zekeriyaköy bilgisayar tamircisi olarak bizi tercih etmenizi gerektirecek en önemli sebeplerin başında firmamızın ve firmamız bünyesinde hizmet vermekte olan teknik personellerimizin pek çok açıdan güvenilir olması gelmektedir.

Güvenilirlik, müşteri memnuniyeti açısından son derece önemli bir husustur. En başında bir bilgisayarda birçok bilgi yer alabilmektedir ve dolayısıyla, söz konusu bilgisayarın arıza durumu ne olursa olsun, bilgisayar sahibi arızanın giderilmesi için bilgisayarını sadece güvenebileceği ve gizliliği sağlayacağı tamir merkezine cihazını emanet etmek ister. Tam da bu aşamada Zekeriyaköy genelinde hizmet vermekte olan teknik servis noktamız, yıllardır güvenilir bir tamir ve bakım hizmet noktası olması ile adından söz ettirmektedir.

Günde onlarda, uzun vadede ise yüzlerce cihazın türlü teknik sorunları ve bakımlarını büyük bir titizlikle gerçekleştirerek; bilgisayar sahiplerine aksaksız bir şekilde kısa sürede teslimatını gerçekleştiriyoruz. Eskisi gibi yine tam performans çalışan cihazlar, temiz ve kullanışlı bir halde sahiplerine teslim edildiklerinde, sahiplerinin de tam güvenini kazanıyoruz ve bu sayede uzun vadede kalıcı müşteri ve her daim olumlu geri dönüşler elde ediyoruz.

Siz de cihazınız için güvenebileceğiniz bilgisayar teknik servis noktamız ile iletişime geçerek hem cihazınızın durumu ile ilgili olarak teknik personellerimizden bilgi edinebilir hem de sizlere sunabileceğimiz fiyat teklifi aralığı ve tahmini teslimat tarihini öğrenebilirsiniz. Her daim çözüm odaklı olan ekibimiz, sizlere cihazınız ile ilgili merak ettiğiniz teknik soruları da yanıtlamak için hazırdır.

Zekeriyaköy Bilgisayar Laptop Tamiri

Masaüstü bilgisayar veya laptop tamiri işlemi için öncelikli olarak arıza tespiti yapıyoruz. Arıza tespiti yapabilmemiz için ise bizlere vereceğiniz ön bilgi önemli olmaktadır. Örneğin bilgisayarı açarken kapanıyor, bilgisayarı kullanırken mavi ekran karşınıza çıkıyor, bilgisayarınız çok sesli çalışıyor, laptopunuz çok fazla ısınıyor gibi tüm bu sorunlar doğrultusunda arıza tespiti yapmaktayız.

Tamirat işlemi için gerekli arıza tespiti yapıldıktan sonra ise fiyat ve teslimat konusunda bilgi aktarımında bulunmaktayız. Sonrasında ise kabul etmeniz durumunda tamirat süreci başlamış olur ve belirtilen teslimat tarihinde bilgisayarınızın tamiratı gerçekleştirilmiş olur.

Siz değerli müşterilerimizin bilgisayar teknik servis tamirat sürecine dair bilmeleri gereken en önemli ayrıntı ise tamirat süresi ve maliyetinin tamamen arıza durumuna göre belirleniyor olmasıdır. Kesin bir teslimat tarihi verebilmemiz ve bununla birlikte sizlere bir fiyat söyleyebilmemiz için önce arızanın kaynağını tespit etmemiz gerekiyor. Bu durumun temel sebeplerinden birisi ise bilgisayarın çalışmasını sağlayan birden fazla donanım olması ve dolayısıyla her bir donanımın bakım ve fiyatlandırması farklılık göstermesidir. Aynı zamanda bu donanımların farklılığına göre donanım arızaları da değişkenlik gösterir ve bazı durumlarda ise ilgili donanımın yeniden temin edilmesi dahi gerekebilir. Örneğin artık işlevselliğini yitirmiş olan bir RAM’in tamir edilebilmesi çok zor ve maliyetli olduğundan, yeni bir RAM edinilmesi gerekebilir.Aynı şekilde eğer bilgisayarın harddiski ya da anakartı çeşitli nedenlerden dolayı artık kullanılamayacak bir halde ise bu durumda yenilenmesi gerekir.

Bilgisayar tamir ve özellikle de parçaların yenilenmesi sürecinde kullanıcıların en çok merak ettiği konulardan birisi verilerin güvenliği olmaktadır. Bu bağlamda şunu açık ve net bir şekilde söylemek gerekir ki; bilgisayarınızdaki tüm veriler harddisk adı verilen bir donanımda bulunur. Harddisk, bilgisayarın beyni olarak da tanımlanabilir. Tüm bilgiler bu merkezde bulunur. Dolayısıyla bilgisayarın fanının bozulması, anakartın yanması, ekran kartının bozulması gibi durumlarda harddiskteki bilgiler kaybolmaz ya da zarar görmez. Dolayısıyla böyle senaryolarda bilgisayarınızda yer alan veriler için endişe etmenize gerek yoktur.

Öte yandan eğer sorunun kaynağı harddisk ise yani harddisk çalışmıyorsa da, bu durumda harddiskten veri kurtarma işlemini de gerçekleştirmekteyiz. Bu veri kurtarma işlemi aynı zamanda yanlışlıkla silmiş olduğunuz fotoğraflar, videolar ve çeşitli ofis dosyaları gibi dosyalar için de gerçekleştirilebilmektedir. Veri kurtarma işleminde çeşitli yöntemler kullanılır ve kullanılan yönteme göre maliyet ve uygulanma süresi de değişkenlik gösterir. Yine bu konuda sizlere kesin ve net bir bilgi aktarımında bulunabilmemiz için bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Zekeriyaköy Bilgisayar Laptop Bakımı

Eğer ki bilgisayarınızı uzun yıllar sorunsuz, hızlı ve güvenli bir şekilde kullanmaya devam etmek istiyorsanız, o halde periyodik bakımlarını da yaptırmanız önem arz eder.

Bilgisayar periyodik bakımlarını tıpkı bir arabanın bakımı gibi düşünebiliriz. Bir aracın motoru ve bu motora bağlı parçaları zamanında bakım yaptırılmadığında işlevselliğini yitirmeye başlar. Sonuç olarak araba daha zor çalışır, daha fazla yakıt tüketir ve buna rağmen istenilen performansı vermez. Aynı durum bilgisayar için de geçerlidir.

Bilgisayarın temel donanımlarından birisi olan işlemcinin ısınması, bu ısının fanlar vasıtasıyla dağıtılması ve dışarıya atılması gerekir. Bu nedenle fanın zaman içerisinde maruz kaldığı tozlardan arındırılması en önemli bakım işlemlerinden birisidir. Ancak tek başına bu işlem yeterli değildir. Zira bilgisayar içerisinde genel bir arındırma işleminin de yapılması gerekmektedir ki bu sayede fanın çalışmasına engel olan ya da yavaşlatan etkenler ortadan kaldırılmış olsun.

Bilgisayarınızın bakım işleminde aynı zamanda termal macun yenilemesi de yapılması gerekmektedir. Bu termal macun; işlemcinin verimli ve performanslı bir şekilde çalışabilmesinde gerekli olduğu gibi, bilgisayarınızın grafik kartının performansını da dolaylı olarak etkilemektedir. Zekeriyaköy bilgisayar teknik servis noktası olarak hemen her gün müşterilerimizden ekran kartı ile ilgili sorun ve yardım talepleri almaktayız. Dolayısıyla ekran kartının performanslı bir şekilde çalışabilmesinde hem bilgisayar fanlarının temizliği hem de termal macun işlemleri önem arz eder. Dolayısıyla uygulanacak bakım işlemi neticesinde verimli çalışan bir cihaz elde edilmiş olur ve sizlere kısa sürede teslimatı gerçekleştirilir.

Zekeriyaköy Bilgisayar Tamir ve Bakım Fiyatları

Uygulayabileceğimiz tamir ve bakım işlemleri için Zekeriyaköy bilgisayar teknik servis noktası olarak, olabilecek en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız. Ancak yine de fiyat konusunda sizlere kesin ya da tahmini bir bilgi verebilmemiz adına, öncelikli olarak cihazınızın arızasını tespit etmemiz gerekmektedir. İşte bunun için de firmamız ile gün içerisinde dilediğiniz bir zamanda iletişime geçmeniz önem arz eder. Bu sayede tarafımıza bilgi aktarımında bulunabilir ve bilgisayarınızın tamir, bakım süreci ile ilgili ayrıntıları sizlere sunmamızı sağlayabilirsiniz.

Temel amaçlarımızdan birisi de siz değerli müşterilerimizin en kısa sürede bilgisayarlarını, tam performanslı ve güvenli bir şekilde çalışır durumda teslimini sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda şimdiye kadar asla sizlere belirtmiş olduğumuz teslimat süresini geçirmedik. Fiyat konusunda ise her daim olabilecek en iyi teklifi sizlere sunma gayreti içerisindeyiz.

Eğer bilgisayarınızı uzun bir süredir aktif bir şekilde kullanıyorsanız ve henüz bakımını yaptırmadıysanız, bakım işlemi için zaman kaybetmeden harekete geçmenizi öneriyoruz. Öte yandan bilgisayarınızda harddisk, ram, ekran kartı, ana kart ya da sorununun kaynağını bilmeseniz dahi bir sorun ile karşı karşıya kalıyorsanız ve kısa sürede bu sorunların giderilmesi ile bilgisayarınızı kullanmaya sorunsuz bir şekilde devam etmek istiyorsanız, firmamız tam da bu aşamada sizlere hizmet vermeye ve arıza durumunu en kısa sürede gidermeye hazırdır. Bunun için yapmanız gereken tek şey Zekeriyaköy bilgisayar teknik servis noktası olarak bizimle iletişime geçmenizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top