skip to Main Content
+905539842134 info@webozbilisim.com
Seyrantepe Bilgisayar Teknik Servisi

Seyrantepe Bilgisayar Teknik Servisi

seyrantepe bilgisayar teknik servisi
seyrantepe bilgisayar teknik servisi

Seyrantepe bilgisayar teknik servisi masaüstü ya da laptop bilgisayarınızın her türlü teknik sorununu çözmek için hazırdır. Bilgisayar açılmıyorsa, ekranında siyah şeritler çıkıyorsa, monitör kırıldıysa, harddisk sorunu varsa, format atılması gerekiyor ve diğer tüm arıza durumları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizlere oldukça uygun fiyatlar dahilinde tamir ve bakım hizmetleri sunmaktayız. Kesin bir fiyat verebilmemiz için ise bizimle iletişime geçerek, bilgisayarınız ile ilgili yaşadığınız sorun hakkında tarafımıza bilgi aktarımında bulunmanız gerekmektedir. Bu sayede kabul etmeniz durumunda bilgisayarınızı kısa bir sürede müdahale edebiliriz ve sizlere tekrar yeniden çalışır durumda teslimatını gerçekleştirebiliriz.

Firmamız Seyrantepe bilgisayar teknik servisinoktası olarak, Seyrantepe’de ikamet etmekte olan kullanıcıların her türlü teknik arıza ve bakım ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Güvenilir Seyrantepe Bilgisayar Tamircisi

Güvenilir Seyrantepe bilgisayar tamircisi; Seyrantepe’de ikamet eden bilgisayar kullanıcılarının güvenle cihazlarını yaptırabilecekleri bir noktadır. Bu noktada bilgisayarınızın genel teknik sorunlarının giderilmesinin yanı sıra bakımı da titizlikle gerçekleştirilmektedir. Personellerimiz her bir müşterimizin cihazına ayrıca özen gösterir ve olabildiğince kısa bir sürede cihazın ihtiyaçlarını tamamlayıp, müşterilere teslim etme gayreti içerisindedir.

Bilindiği gibi iyi bir bilgisayar tamircisi tercih etmek önemli olduğu gibi; güvenilir olması da önemli olmaktadır. Bilgisayarınızın içerisinde herhangi bir parçanın yanlış onarılması, bir şekilde alınması ya da devre dışı bırakılması gibi işlemler sizin uzun vadede daha fazla masraf yapmanıza sebebiyet verir. Bu nedenle cihazınızı sadece güvenli teknik servis noktasına emanet etmek en doğrusu olacaktır.

Seyrantepe bilgisayar tamircisi olarak hem masaüstü hem de dizüstü model bilgisayarlarınızın sorunları ile yakından ilgileniyoruz. Sizlere gereksiz masraf çıkartmadan, makul seviye ücretler dahilinde teknik sorunlarınızın giderilmesini sağlıyoruz.

Ekibimiz alanında donanımlı ve bilgi sahibi olduğundan, sizlere kısa sürede çözüm üretmektedir. Sizleri gereksiz bilgiler ile meşgul etmek yerine sadece sorunun çözümüne odaklı bir iletişim anlayışı içerisindedir. Bu sayede cihazınızın sorunu için en kısa sürede çözüme ulaşabilmek mümkün olur.

Cihazınızı firmamıza teslim ettiğiniz andan itibaren ise içiniz rahat olsun. Nitekim firmamız için müşteri verilerinin gizliliği en ön planda tutulur. Firmamız bünyesinde hiçbir cihaz gereksiz bir şekilde kullanılmaz. Sadece cihazın sorununa odaklanılır ve kısa sürede çözüm elde edilerek, cihazın en kısa sürede sahibine teslimatı gerçekleştirilir.

Seyrantepe Bilgisayar Laptop Tamiri

Eğer bilgisayarınızda bir arıza varsa, bu arızanın giderilmesi için en mantıklı yöntem uzmanına danışmaktır. Personellerimize bu konuda da tam anlamıyla güvenebilirsiniz. Nitekim teknik servis noktamızda günde birçok cihazın kontrol, bakım ve tamirat işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Tamir işlemlerinde öncelikli olarak sorunun kaynağının belirlenmesi önem arz eder. Bilgisayarların teknik sorunları genel itibariyle yazılımsal ve donanımsal olmak üzere iki ana grupta incelenir. Yazılımsal sorunların giderilebilmesi için bilgisayarın fiziksel donanımına müdahale etmeye, dolayısıyla da içerisine açmaya gerek yoktur. Sadece yazılımsal bir müdahale (ki bu genelde format atma işlemi olmaktadır) yeterli olmaktadır.

Bilgisayarınızın tamir işlemi için eğer sorunun donanımsal olduğu belirlenirse içi açılması gerekebilir. Personellerimiz titiz bir şekilde cihazınızın içerisini açarlar ve sorunlu olduğuna kanaat getirdikleri parçaları kontrol ederler. Bilgisayar içerisinde teknik arızaya sebebiyet verebilecek birçok farklı teknik birim vardır ki bu birimler arasında; RAM, anakart, harddisk, fanlar ve ekran kartı gibi birimler bulunmaktadır.

Seyrantepe Bilgisayar Laptop Bakımı

Seyrantepe bilgisayar teknik servisi hizmetlerimizden birisi de bakım hizmetidir. Kullanmakta olduğunuz bilgisayar masaüstü tipi bir bilgisayar olabileceği gibi dizüstü modeli de olabilir. Model fark etmeksizin, her bilgisayarın bakıma ihtiyacı vardır. Tıpkı tamir işlemlerinde olduğu gibi bakım işlemlerinde bilgisayarın bakım işlemlerini fiziksel ve yazılımsal olmak üzere iki ana kategoride ele almamız mümkündür.

Öte yandan bilgisayarınızın kasasının açılarak, fiziksel temizlik işlemi de uygulanabilmektedir. Bu temizlik işleminde ilk hedef noktası ise fanlar olur. Çünkü fanlar, bilgisayar içerisindeki ısının dağıtılması ve dolayısıyla işlemci, ram ve diğer birimlerin sorunsuz, güvenli ve verimli bir şekilde çalışabilmesinde ana nokta olma özelliğindedir. Bu nedenle fanın doğru bir şekilde temizlenmesi ve tüm mikroplardan arındırılarak, yerine sorunsuz bir şekilde takılması gerekmektedir. Fan temizlik işleminde ise çeşitli sıvı malzemeler kullanılabildiği gibi doğrudan fanın yıkanması işlemi de gerçekleştirilebilmektedir. Ardından ise tam anlamıyla kurutulması işlemi gerçekleştirilir ve sonrasında fan yüksek performans çalışacak bir şekilde yerine takılır.

Bilgisayarın genel bakımında dikkate alınacak hususlardan birisi de genel iç temizliği ve mikroplardan arındırılma işlemidir. Bu işlem bilgisayarın içerisinin açılmasının ardından ters püskürtme yapan bir alet ile (saç kurutma makinesi gibi) ya da tam tersi içe çekme yapan bir alet ile (süpürge makinesi gibi) kullanılarak, genel olarak tozların temizlenmesi işlemidir. Bu sayede kullanım süresi boyunca bilgisayar içerisine yerleşmiş olan çeşitli tozlar ve zararlı bakteriler arındırılmış olur. Tüm bu bakım işlemi neticesinde ise performans oranı ciddi şekilde artmış bir bilgisayar olarak, sizlere bilgisayarınızı teslim ederiz. Aynı şekilde bilgisayarınızın yazılımsal ve donanımsal bakımlarını yıllık ya da 2 yılda bir olarak periyodik bir şekilde yaptığınız zaman, uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Seyrantepe Bilgisayar Tamir ve Bakım Fiyatları

Donanımsal arıza durumlarında size toplam ne kadar tamirat masrafı teklif edileceği değişkenlik gösterir. Seyrantepe bilgisayar teknik servisi noktası olarak hem yazılımsal hem de donanımsal teknik çözümlerde, müşterilerimize olabilecek en uygun fiyatlar dahilinde hizmet vermekteyiz.

Tamir ya da bakım işlemi için sizlere ne kadar fiyat teklifi sunacağımıza dair şu an bu yazıda kesin bir şey söyleyemiyoruz. Bu durumun en önemli sebebi ise sizin bilgisayarınızın arızasının ya da bakım ihtiyacının ayrıntısını bilmiyor olmamızdır. Bizimle gün içerisinde dilediğiniz bir saat diliminde iletişime geçerek bilgisayarınızın durumu hakkında bilgi aktarımında bulunduğunuz taktirde, bu sayede sizlere tahmini bir fiyat aralığı verebilmemiz de mümkün olacaktır.

Seyrantepe bilgisayar teknik servisi olarak, İstanbul’da güvenebileceğiniz bir hizmet noktası ve Seyrantepe’de kolayca ulaşabileceğiniz bir noktadayız. Siz değerli müşterilerimizin, kullanmakta oldukları bilgisayarları ile ilgili teknik sorunlarını yıllardan beridir hızlı ve güvenli bir şekilde çözümlemekteyiz. En kısa sürede tamirat işlemi gerçekleştirilerek, teslimat yapılmaktadır. Çok daha fazla bilgi edinmek, cihazınızın durumu hakkında önerileri almak, sizlere ne kadar sürede teslimat yapabileceğimizi öğrenmek ve fiyat aralığı için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

This Post Has One Comment
  1. Seyrantepe bilgisayar teknik servisi konusunda gerçekten kaliteli ve temiz iş çıkarsan güvenebilecek firmadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top