skip to Main Content
+908503601201 info@webozbilisim.com

Bilgisayar Teknik Servisi Sarıyer

Teknolojisiz bir dünyanın var olamayacağı devirde yaşarken bu konuda daha fazla hizmete de ihtiyaç duyulur. Bilgisayar teknik servisi Sarıyer bölgesinde en çok denk geldiğimiz yardım alanları ise bilgisayar yazılımlarında yaşanan hatalardır. Bunun yanında ağ sistemleri ile ilgili hataların giderilmesi, belirli aralıklarla güncellemelerinin yapılması da artan talepler arasındadır. Bilgisayar teknik servisi Sarıyer bölgesinde donanımsal sorunlarla bize gelen müşterilerin sayısı da hayli fazladır. Bu sorunlar genellikle tamir veya parça değişimi gerektirmektedir. Örneğin yavaşlığından şikâyet edilen bilgisayarlarda fan tıkanma problemi yaşanmaktadır. Bazen de içindeki termal sıvının kaybolduğu bilinmektedir. Bu durumlarda yapılması gereken şey fan temizliği ve termal macun takviyesidir. Bunun dışında ise birçok yazılımsal ve donanımsal arıza ya da teknik destek konusu bulunur. Peki, bunlar ne kadara mal olur? Bilgisayar tamiri pahalı bir hizmet midir?

Bilgisayar Teknik Servisi Sarıyer Uygun Ücrete Tamir

Bilgisayarınızda yaşadığınız sorunlar hiç bütçe problemine takıldı mı? Cevabınız evetse bundan sonrasında bilgisayar teknik servisi Sarıyer bölgesi için uygun ücrete tamir hizmeti almanız mümkün olacaktır. Çünkü teknik servis olarak hizmet veren firmamız, bilgisayarınızın problemini ortadan kaldırırken şişirme ücretler talep etmemektedir. Aksine uygulanacak işlemin mahiyeti ve maliyeti konusunda işlem öncesinde net bilgilendirme yapılmaktadır. Bu sayede en uygun çözüm yöntemi benimsenmektedir. Bilgisayarınızdaki arıza donanımsal bir sorundan kaynaklanıyorsa öncelikle arızanın büyüklüğü anlaşılmakta, tamiri yapılmaya sağlanmaktadır. Eğer arıza geri döndürülemeyecek büyüklükteyse bu duruda parça değişimi yapılmaktadır.

Bilgisayar Teknik Servisi Sarıyer Hizmetlerimiz

Bilgisayarlarda ya da tabletlerde meydana gelen arızalar, firma kaynaklı değilse büyük ihtimalle kullanıcı kaynaklı olmaktadır. Bunun yanında ise cihazın artık ömrünü doldurmuş olma ihtimali göz önünde bulundurulmalıdır. Ancak tamir edilebilecek ya da çeşitli güncellemeler yapılabilecek durumdaki cihazlar için bilgisayar teknik servisi Sarıyer hizmetlerimiz arasında:

  • Modem kurulumu
  • Bilgisayar ağ sistemleri kurulumu
  • Güvenlik sistemleri kurulumu
  • Güvenlik kamerası kurulumu
  • Bilgisayar şifreleme ve veri koruma
  • Veri kurtarma, şifre çözme
  • G/Ç hatası tespiti ve tamiri
  • Donanımsal arızalar için çeşitli parça tamirleri ve değişimleri
  • Format atma
  • Yazılım güncelleme gibi çeşitli çalışmalar bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top