skip to Main Content
+908503601201 info@webozbilisim.com

Bilgisayar Teknik Servisi Bayrampaşa

Bilgi güvenliğinin ve teknolojilerinin gittikçe yaygınlaşması, yaşanan farklı problemleri ve çözümleri beraberinde getirmektedir. Bilgisayar arızaları bunlardan bir tanesi olarak bilgisayar teknik servisi Bayrampaşa şubemizce en çok çözüme kavuşturulan sorunlardandır. Yaşanan arızalar ise bilgisayarların teknik donanımları ya da yazılımları ile ilgili olmak üzere 2 ayrı grupta yer alır. Yazılımsal sorunlar, güncellemeler ve yazılımsal müdahalelerle hallolurken donanımsal sorunlar için parça tamiri ya da değişimi gerekmektedir. Bu nedenle bilgisayar teknik servisi Bayrampaşa semtinde verdiğimiz hizmetlerde iki koldan çalışma yürütmekteyiz. Bu amaçla tablet ve bilgisayar teknolojileri için ihtiyaç duyulan her türlü destek, tamir ve kurulum işlemini sağlamaktayız. Hizmetlerimiz ve ücret politikamız sayesinde bölgede sıklıkla tercih edilmekteyiz.

Bilgisayar Teknik Servisi Bayrampaşa Uygun Ücrete Tamir

Bilgisayarların ve güvenlik sistemlerinin bakımı, güncellemeleri ve tamiri son derece önemlidir. Çünkü onların içinde bir sürü data ve kişisel bilgi depolanır. Bu cihazların arızalanması söz konusu olduğunda piyasa standartlarına uygun bir şekilde tamir edilmeleri de son derece önemlidir. Yani, cep yakmayan, ederinin çok üstünde ücretler alınmamalı, müşterinin konudaki bilgi eksikliği ya da ihtiyacı fırsata dönüştürülmemelidir. Bilgisayar teknik servisi Bayrampaşa bölgesinde hizmet veren bilinçli bir firma olarak maliyeti yüksek olabilecek çalışmalar için önceden bilgi vermekteyiz. Bunun yanında ise yazılımsal işlemler için çalışma bedelimiz yapılacak işlemin süresine ve zorluğuna göre değişir. Bütün bu çalışmaları gerçekleştirirken amacımız sadece günü kurtarmak değildir. Önemli olan bir sorunu tamamen çözüme kavuşturabilmektir.

Bilgisayar Teknik Servisi Bayrampaşa Hizmetleri

Bilgi teknolojilerinin gelişimi, artık bilgisayar kontrollü çok fazla sistemin var oluşunu beraberinde getirmiştir. Bu nedenle bilgisayar teknik servisi Bayrampaşa için verdiğimiz hizmetler de artmıştır. Bu hizmetler arasında:

  • Antivirüs kurulumu ve virüs temizleme
  • Kayıp veri kurtarma
  • Bilgisayar ve tablet güncelleme
  • Güvenlik sistemi kurulumu
  • Kamera sistemi kurulumu
  • Ebeveyn kontrolü
  • Server kurulumu ve arıza giderme
  • Program yükleme ve yazılımsal hataları giderme
  • Parça değişimi ve tamiri
  • Ekran kartı, ses kartı, hoparlör gibi parçalarda meydana gelen arızaların tamiri yer alır.

Bilgi güvenliğinizin sürekliliğini sağlamak ve donanımsal arızalarınızı gidermek için her geçen gün yeni teknolojileri takip etmeye devam etmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top