skip to Main Content
+908503601201 info@webozbilisim.com
4.Levent Bilgisayar Teknik Servisi

4.Levent Bilgisayar Teknik Servisi

4. levent bilgisayar teknik servisi
4. levent bilgisayar teknik servisi


4. levent bilgisayar teknik servisi noktası olarak hizmet vermekte olan firmamız; masaüstü (kasalı) ve her marka model laptopunuzun sorunları ile yakından ilgilenmekte, oldukça uygun fiyatlar dahilinde tamir ve bakım işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Bilgisayarınız çok sesli çalışıyorsa, ısısı yüksekse bu sinyaller belli başlı sorunların habercisi olabilmektedir. Eğer bilgisayarınız hiç açılmıyorsa ya da açılırken kapanıyorsa, durup dururken reset atıyorsa ve benzer durumlarda firmamız ile iletişime geçerek personellerimizin sorunu kısa sürede belirlemesini sağlayabilirsiniz. Bazı kompleks sorunlarda, bilgisayarı görmeden kesin bir teşhis koyabilmek zor ve hatta imkansız olduğundan dolayı, kesin bir arıza teşhisi ve fiyat bilgisi için cihazı bize getirmeniz gerekebilmektedir. Ancak kaygılanmayın çünkü firmamız şimdiye kadar yüzlerce bilgisayar için tamir ve bakır hizmetlerini aksaksız, titiz bir şekilde ve önemlisi de gizliliğinize önem vererek gerçekleştirmiştir.

Bilgisayarınızda yer alan kişisel bilgiler, fotoğraflar için asla endişlenmeyiniz. Personellerimiz doğrudan soruna odaklı hizmet verir ve sizlere olabilecek en kısa sürede cihazınızı sağlam çalışır bir şekilde teslimatını gerçekleştirir.

her türlü sorunu ile ilgilenmekte ve uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır. Müşterilerimizin birçok farklı teknik sorunla bizimle iletişime geçtiklerine şahit oluyoruz. Bu sorunlar, bilgisayarın farklı birimleri ile alakalı olabilmektedir. Power supply, harddisk, ramlere bağlı problemler, ekran kartının aşırı kullanımı, fan temizliğinin yapılmamış olması ile ortaya çıkan ısı sorunları ve daha birçok sorun her gün teknik servis noktamızda çözümlediğimiz sorunlar arasındadır.

Bilgisayarınızın durumu ile ilgili bizimle iletişime geçerek bilgi aktarımında bulunduğunuzda, sizlere arıza hakkında bilgi verebilir ve kesin ya da tahmini bir fiyat teklifi sunabiliriz. 4. Levent bilgisayar teknik servisi olarak 4. leventte ikamet eden kullanıcıların kolay ve hızlı bir şekilde erişebilecekleri bir noktada hizmet vermekteyiz.

Güvenilir 4. Levent Bilgisayar Tamircisi

Cihazınızı firmamıza teslim ettiğiniz andan itibaren ise içiniz rahat olsun. Nitekim firmamız için müşteri verilerinin gizliliği en ön planda tutulur. Firmamız bünyesinde hiçbir cihaz gereksiz bir şekilde kullanılmaz. Sadece cihazın sorununa odaklanılır ve kısa sürede çözüm elde edilerek, cihazın en kısa sürede sahibine teslimatı gerçekleştirilir.

Bir bilgisayar teknik servis noktası güvenilirliğinden bahsedebilmek için öncelikli olarak sizlere fazla masraf çıkarmayacak olması önemlidir. Bu durum ise tamamen söz konusu teknik servis noktasında hizmet vermekte olan personelin anında ne kadar donanımlı bir uzman olduğu ile doğrudan alakalı bir durumdur. Çünkü o zaman bir personel sizin vereceğiniz ön bilgiler doğrultusunda bilgisayarın arıza durumuna kısa sürede belirleyebilir ve gerekli müdahale işleminde gerçekleştirerek sorunu çözer.

Güvenilir bir teknik servis noktası için dikkate alınması gereken başlıca özelliklerden birisi de teslimat süresidir. Çünkü müşterilerimizin iş ya da gene amaçlı kullandıkları da dahil olmak üzere bilgisayarlarını kısa bir süre içerisinde geri almak ve kullanıma devam etmek istiyorlar. Müşterilerimizin bu taleplerini karşılayabilmek, onların memnuniyetini kazanabilmemiz  için önemlidir. 4. Levent bilgisayar teknik servisi olarak yıllardır müşterilerimize en kısa sürede teslimat gerçekleştirmekteyiz. Bilgisayarlarınızı bizleri gönül rahatlığı ile bırakabilir ve kısa sürede çalışır durumda teslim alarak güvenli bir şekilde uzun vadede sonsuz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

4. Levent Bilgisayar Laptop Tamiri

4. Levent bilgisayar teknik servisi noktasında laptop, notebook, masaüstü bilgisayarlarınız için tamirat hizmeti vermekteyiz.

Bilgisayarınızı normal bir şekilde, her zamanki gibi kullanmaya çalışıyorsunuz ancak bazı hatalar alıyorsanız bu durumda fazla ısrar etmeden arıza tespiti yapmak en doğrusu olacaktır. Burada önemli olan önemli bir nokta ise söz konusu hata ve sorunların yazılımsal olup, olmadığıdır. Çünkü yazılımsal olmayan hatalar için bilgisayarın donanımında inceleme yapmak gerekli değildir ve bu tamamen zaman kaybı olur.

Standart bilgisayar kullanıcıları, bilgisayarlarını kullanmak istedikleri zaman karşı karşıya kaldıkları sorunların yazılımsal mı yoksa donanımsal mı olduklarını ilk etapta anlayamayabiliyorlar. Eğer siz de bu konuda emin değilseniz, en iyisi bizimle iletişime geçerek, karşı karşıya kaldığınız sorun hakkında bilgi vermenizdir. Bu sayede uzman teknik servis personellerimiz sizi dinleyerek, sorunun muhtemelen kaynağını tahmin edecektir ve bu tahmin doğrultusunda sizlere teslimat süresi, fiyat teklifi sunabilecektir.

Tamir işleminde belirleme yapılırken her zaman kesin bir şey söylemek mümkün olmayabiliyor. Örneğin siz bir bilgisayar teknikeri ile telefonda sorununuz hakkında görüşme yaptıktan sonra, bilgisayarınızı daha detaylı bir şekilde inceleyen tekniker daha fazla sorun bulabilir ya da aksine, sorunun çok daha basit bir şekilde çözüme ulaştırılabildiğini de fark edebilir. Bu nedenden dolayı uzaktan sorun belirlemek, kesin bir belirleme için yeterli değildir. Bu yüzden bilgisayarınızın bizzat ayrıntılı bir şekilde kontrolü önemli bir konudur. Ancak bu sayede sizlere tahmini bir teslimat süresi ve tamirat için ne kadar masraf olacağı ifade edilebilir.

4. Levent Bilgisayar Laptop Bakımı

Laptop bakımı aynı zamanda kasa temizliği işlemleri ayrıca önem arz eder. Çünkü teknik servis noktamızda karşılaştığımız pek çok teknik sorunun temelinde, bilgisayarın bakımsızlığı olduğunu gözlemlemekteyiz. Bazı kullanıcılar oldukça bilinçli bir şekilde hareket etmekte ve bizlere yıllık olarak, bilgisayarlarının hem donanımsal hem de yazılımsal bakımını yaptırmaktadırlar. Ancak bazı kullanıcılar ise maalesef henüz periyodik bakım sürecine entegre olabilmiş değil. Bu nedenden dolayı bir yılı aşkın bir süredir, özellikle de yağlı ve tozlu ortamda kullanılan bir bilgisayarın içerisinde tahmin edilenden çok daha fazla toz ve genel olarak hem bilgisayar fanlarının hem de güç kaynağının çalışmasını engelleyebilen, verimliliği ise ciddi oranda olumsuz etkileyen sonuçlar ile karşı karşıya kalmaktayız.

4. Levent bilgisayar teknik servisi noktası olarak siz değerli müşterilerimizin bilgisayarlarını temiz, tam performans çalışır bir halde teslim etmekteyiz. Uzun yıllardan beridir içerisini açmadan bir laptop ya da masaüstü bilgisayar kasası içerisinde ortaya çıkabilecek tablo, hiç de iç açıcı olmayacaktır. Ancak merak etmeyin çünkü temizlenmesi imkansız ya da zor değildir. Yeter ki fazla geciktirmeden bizimle iletişime geçin ve firmamızın güvenli ellerine bilgisayarınızı teslim edin. Personellerimiz en kısa sürede müdahale gerçekleştirir ve bilgisayarınızın bakımını tamamlayarak, sizlere en kısa sürede temizlik, tam verimli ve artık daha yüksek bir hızda, performanslı çalışır bir şekilde bilgisayarınızı teslim eder.

Öte yandan kullanıcıların da günlük ya da haftalık olarak (kullanım şekli ve sıklığı doğrultusunda) bilgisayarı için yapabileceği yazılımsal bakım yöntemleri olduğunu da ifade etmek isteriz. Bu yöntemler arasında en kolay ve etkili olanı ise CCleaner gibi bir üçüncü taraf temizlik, bakım programını kullanmaktır. Bu program sayesinde bir kullanıcı olarak bilgisayarınızın günlük bir şekilde bakımını yapabilir, ufak tefek yazılımsal hatalarını kontrol edip, gidererek daha performanslı ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Ancak burada göz önünde bulundurulması gereken en önemli ayrıntı ise bu üçüncü taraf programlar ile yapabileceğiniz yazılımsal bakımların uzun vadede yeterli olmayabileceğidir. Çünkü siz bilgisayarınızı yazılımsal olarak ne kadar güncel, bakımlı, temiz ve performanslı halde tutsanız bile bilgisayarın içerisindeki; fanlar temizlenmediği sürece, tozlar arındırılmadığı ve termal macun yenileme gibi işlemler de yapılmadığı sürece performansı tam anlamıyla arttırabilmek mümkün olmayacaktır. Bu nedenle üçüncü taraf temizlik programları ile yapılabilecek yazılımsal temizlik ile donanımlar üzerinde gerçekleştirilmesi gerekli olan fiziksel temizlik işlemlerini temelde birbirinden ayırt etmek ve her ikisinin de önemini göz önünde bulundurmak gerekir.

4. Levent Bilgisayar Tamir ve Bakım Fiyatları

4. Levent bilgisayar teknik servisi firmamız, tamir ve bakım fiyatları için sizlere olabilecek en uygun fiyatları sunmaya gayret eder ancak bu her zaman mümkün olmayabiliyor. Çünkü arızanın boyutu bu konuda önemli olmaktadır. Örneğin harddisk ile ilgili bir sorun ile RAM’de meydana gelen bir sorun için aynı fiyatı sunmamız mümkün değildir. Öte yandan harddiskte sorun olsa bile, bu sorunun düzeltilebilme ihtimalinin olması gibi durumlar da yine sizlere sunacağımız fiyat teklifini etkileyen durumlar arasındadır. Dolayısıyla 4. Levent bilgisayar teknik servisi olarak sizlere fiyat konusunda net bir fikir verebilmek istiyoruz ancak bunun için bizimle iletişime geçerek, bakım mı yoksa belirli bir teknik sorun için arıza işlemi mi talep edeceğinizi anlamamızı sağlamalısınız. Bu sayede sizlere fiyat ve aynı zamanda teslimat süresi ile ilgili olarak da ayrıntılı bilgi vermemiz mümkün olacaktır.

Eğer bilgisayarınızda herhangi bir arıza yoksa ve bizimle sadece format, macun yenileme, fan temizliği, toz temizliği gibi genel bakım işlemleri için iletişime geçerseniz, bu durumda bilgisayarınız için bu bakım işlemleri için ne kadar fiyat olduğunu sizlere kesin bir şekilde söylememiz mümkün olur ancak bakım işlemleri dışında eğer bilgisayarınızda bir sorun varsa, bu durumda sorunun boyutuna göre bir fiyat belirlemesi yapılması gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top