skip to Main Content
+905539842134 info@webozbilisim.com

Weböz Bilişim

Weböz Bilişim, bilgisayar teknik servisi alanında uzman kadrosu ile birlikle 10 yıldır firmalara uzaktan destek ve yerinde destek hizmeti vermektedir. IT danışmanlığı arayışında olan firmalara çözüm ortağı olmak ve süreçleri beraber yürütmek için kurulmuştur.Bünyesinde sistem mühendisleri ve haberleşme mühendislerine yer vermektedir.

Seyrantepe bilgisayar teknik servisi olarak hizmete başlayan weböz bilişim , sunucu , ağ , yedekleme , antivirüs gibi çözümlerle müşterilerine yardımcı olmaktadır.Yeni donanım alımı arızalanan bilgisayar ve diğer cihazların seyrantepe bilgisayar teknik servisinde onarım süreçleri başlamaktadır.

Yaptığımız işer arasında bilgisayar teknik servisi , network kurulum , sistem kurulum , server kurulum gibi konularda müşterilerimize çözüm ortağı arayışında ışık tutmaktayız. Müşteri memnuniyeti ve kalıcı çözüm bizim temel prensiplerimizdir. Seyrantepe bilgisayar teknik servisi olarak arıza ile servisimize giriş yapan cihazlarınıza ücretsiz arıza tespiti yapmaktayız. Ve sizleri doğru şekilde yönlendirmekteyiz.

Sürekli kendini geliştiren ve yetenek kazanan weböz müşteri odaklı çalışmaktadır , müşterinin ne istediğini bilmekte ve istediğini sunmaktadır.

Bizim diğer firmalardan farkımız güçlü kadromuz ve referanslarımızdır.

weböz bilişim
Back To Top